Praca

Poszukujemy pracowników na stanowisko: STARSZEGO HANDLOWCA oraz PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

STARSZY HANDLOWIEC - kreatywnie budujący sprzedaż i dystrybucję marki

Miejsce pracy: cała Polska

Zakres obowiązków:
Zarządzanie I generowanie aktywnej sprzedaży, poprzez wspieranie Przedstawicieli Handlowych, określanie standardów pracy, coaching, wprowadzenie technik handlowych, motywowanie
Odpowiedzialność za realizację planów sprzedażowych w podległym terenie i rozwój sieci sprzedaży
Bieżący monitoring wyników i podejmowanie natychmiastowych akcji pozwalających osiągnąć tygodniowe, miesięczne i kwartalne cele
Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
Udział w rekrutacji nowych pracowników

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe
Dyspozycyjność, gotowość do odbywania częstych podróży służbowych
Wiedza i doświadczenie w obszarze sprzedaży oraz zarządzania zespołem
Pełne zaangażowanie w pracę oraz silna orientacja na wynik
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne pozwalające na budowanie satysfakcjonujących i trwałych relacji z podległym zespołem oraz partnerami biznesowymi
Bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa, otwartość na wyzwania oraz profesjonalizm w działaniu
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność budowania efektywnych relacji biznesowych
Pasja w dążeniu do osiągania celów
Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
Umiejętność inicjowania i wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

Oferujemy:
Ciekawą oraz ambitną pracę
Samodzielne stanowisko pozwalające na wdrażanie własnych rozwiązań i pomysłów
Atrakcyjny system wynagrodzenia
Umowę o pracę
Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia
Przyjazną atmosferę pracy sprzyjającą samorealizacji
Niezbędne narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon

Przedstawiciel Handlowy

na województwa: zachodnio-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

Budowanie i rozwój sieci sprzedaży produktów profesjonalnych chemii budowlanej;
Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki;
Realizowanie planów i celów sprzedaży;
Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami firmy.
Oczekujemy od Ciebie:

Warunek konieczny – Doświadczenia w pracy na stanowisku Przedstawiciela
Handlowego w branży chemii budowlanej;
Skuteczności w działaniach handlowych;
Znajomości lokalnego rynku chemii budowlanej;
Samodzielności, entuzjazmu, aktywności, dyspozycyjności oraz uczciwości;
Wysokich umiejętności interpersonalnych, łatwości nawiązywania kontaktów;
Budowania trwałych relacji z partnerami handlowymi;
Wiedzy z zakresu technik sprzedaży, negocjacji i prezentacji;
Ambicji i ukierunkowania na osiąganie sukcesu;
Prawa jazdy kat.B.

Oferujemy:
Pracę w stale rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet;
Pakiet szkoleń firmowych podnoszących kwalifikacje;
Pracę w dynamicznym, młodym zespole;
Atrakcyjny motywacyjny system wynagrodzeń.

Prosimy o umieszczenie w tytule aplikacji PH+ region na który aplikacja jest składana.

Prosimy przesyłać pełne aplikacje (CV + zdjęcie i list motywacyjny)
Niekompletne nie będą rozpatrywane.

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W FIRMIE „SEVEN” PROSIMY O WYSŁANIE APLIKACJI NA PONIŻSZY ADRES:

Boramax | Marka Firmy Seven

SEVEN Spółka z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Magazynowa 6
25–565 Kielce

tel./fax (041) 344–87–67
tel./fax (041) 334–01–55
tel./fax (041) 334–03–01