POGROMCA LODU BORAMAX

PRZEZNACZENIE

Środek do szybkiego i długotrwałego oraz bezpiecznego dla podłoża usuwania lodu i zmarzniętego śniegu ze wszelkiego rodzaju powierzchni tj. chodniki, parkingi, ulice, podjazdy po których odbywa się ruch pieszych, kołowy. Produkt zalecany także jako skuteczny środek do odladzania dachów i rozpuszczania zatorów lodowych w rynnach.

 

WŁAŚCIWOŚCI

Pogromca Lodu BORAMAX działa skutecznie do -40°C. Produkt nie zawiera soli ani innych groźnych aktywnych substancji. Jest nieszkodliwy dla roślin czy zwierząt i bezpieczny dla środowiska.
Całkowicie biodegradalny i rozpuszczalny w wodzie. Nie pozostawia białego nalotu na podłożu i na  obuwiu. Nie powoduje zatorów w kanalizacji, rynnach i odpływach. Skutecznie rozpuszcza też błoto pośniegowe i nie niszczy kamienia naturalnego, betonu, kostki granitowej czy asfaltu. Bezpieczny także dla wszelkiego typu prefabrykatów betonowych. Polecany do stosowania na schodach chodnikach, ulicach, podjazdach, otwartych tarasach, dachach oraz wszelkich zamarzniętych odpływach. Nie niszczy karoserii samochodowych i nie powoduje korozji metali. Alternatywnie środek można stosować w postaci płynnej rozpuszczając 20 – 100g / 1 litr wody. Tak przygotowany płyn rozprowadzić za pomocą konewki czy spryskiwacza.

 

WYDAJNOŚĆ

1 kg wystarcza do 45m2 stosować od 20g/m2 do 80g/m2

Boramax | Marka Firmy Seven

SEVEN Spółka z o.o. Spółka Komandytowa
ul. Magazynowa 6
25–565 Kielce

tel./fax (041) 344–87–67
tel./fax (041) 334–01–55
tel./fax (041) 334–03–01